Naujienos

Kviečiame susipažinti su nauja e-svetaine: www.valyklaklaipeda.lt čia rasite naujausią informaciją, kainoraštį, kontaktus, bei užklausos formas.

/-/

Jau atidarytas naujas skalbinių priėmimo punktas adresu: Palangos plentas 9, Vydmantai. Maloniai kviečiame užsukti! Daugiau informacijos telefonu: 860986668

/-/

Pirmieji Lietuvoje įsirengėme ketvirtos kartos PRIMUS drėgno valymo technologinę įrangą, kuri atvėrė žymiai platesnes rūbų iš vilnos, „kvėpuojančių“ rūbų, užuolaidų, šilko bei kitų delikačių gaminių valymo galimybes. Įmonėje įsteigtas PRIMUS „SoftWash“ drėgno valymo paslaugų mokymo centras į kurį mokytis dirbti atvyksta specialistai iš Baltijos šalių regiono.

skalbimo ir ekologiško rūbų valymo paslaugos Klaipėdoje, Palangoje

Valome ir skalbiame  “kvėpuojančius”  drabužius su  Gore-Tex , Climatic , Cordura ir kt.  medžiagomis.  Speciali rūbų valymo technologija  saugiai išvalo  , atnaujina  vandens atstūmimo ir “kvėpavimo” savybes.  Tegul Jūsų rūbai skirti poilsiui, sportui, turizmui nepraranda “kvėpavimo” ir neperšlampamos medžiagos savybių ir išlieka lyg nauji.  Drabužių skalbimo ir valymo  kainas  žiūrėkite  kainoraštyje.

Audinių priežiūros patarimai

  • Atsiradus kavos, vyno, tepalo, kraujo ar kitai sunkiai valomai dėmei, neskubėkite valyti ar skalbti patys. Skubotas ir nekvalifikuotas valymas, vanduo ir įprastos skalbimo priemonės tik užtvirtina dėmę, todėl vėliau pilnai ją išvalyti būna sudėtinga. Kuo „šviežesnė” dėmė, tuo didesnė tikimybė ją pilnai išvalyti.
  • Pirkdami naują rūbą, atkreipkite dėmesį į jų valymo ir priežiūros ženklus. Kiekvienas naujas gaminys turi turėti etiketę su valymo simboliais. Gaminiai be valymo ženklų valomi be garantijos!
  • Nelaikykite namuose nevalytų, dėmėtų drabužių ar kitų audinių. Pasibaigus sezonui, pasinaudokite valyklos paslaugomis, o tik po to švarius rūbus kabinkite į spintas. Atminkite, kad įsisenėjusių dėmių ir nešvarumų valymo technologinis procesas tampa daug sudėtingesnis. Tad drabužius ruoškite sezonui iš anksto.
  • Jokiu būdu nevalykite namuose natūralios odos ir kailio gaminių. Jie gali sukietėti, nublukti bei išryškėti kiti defektai, būdingi natūralios odos ir kailio gaminiams! Lygios ir verstos natūralios odos valymo procesas labai sudėtingas, nes valymo metu išryškėja spalvos pakitimai ir nublukimai, dažymo defektai, atskirų detalių atsiklijavimai ir kt.
  • Pūkų ir plunksnų gaminiai dėvėjimo metu susitepa žmogaus organizmo išskiriamu prakaitu ir riebalais. Be to sudulka ir būna supilti kava ir kitais produktais. Dėl šių priežasčių gaminiuose atsiranda dulkių erkučių. Siekiant išvengti šių nemalonumų, mes patariame Jums bent vieną kartą per metus valyti savo patalynę ir taip išvengti nemalonumų.